Krása vychází zevnitř

Společně s předními švédskými vědci a odborníky na výživu v Oriflame vyvinuli program Wellness by Oriflame, který umožňuje rozvinout krásu zevnitř těla.
Oriflame tak přináší vysoce kvalitní přípravky Wellness, které respektují přirozenou rovnováhu těla a podporují jeho přirozené funkce.
V Oriflame zkombinovali moudrost přírody s tím nejlepším z vědy, aby mohli nabídnout unikátní a funkční doplňky výživy s měřitelnými výsledky, jejichž užívání je pro všechny zcela bezpečné.

 

Proč potřebujete výrobky Wellness od Oriflame?  

 

Stravovací návyky většiny lidí – skladba a způsob úpravy potravin, doby jídla, velikost porcí a konzumace alkoholu – určují spíše společenské zvyky a tradice než snaha dodat tělu optimální výživu pro dlouhý a zdravý život.
V rodinách, ve kterých oba rodiče pracují, se kvůli nedostatku času spotřebuje více polotovarů (předpřipravených, naporcovaných a předem zpracovaných potravin), neprospívajících lidskému zdraví. Nezdravé jídlo je paradoxně zároveň nejlevnější, nejkaloričtější a nejméně výživné. Aby toho nebylo málo, nezdravé jídlo je snadněji dosažitelné než čerstvé, zdravé a organické potraviny.

Studie o výživě potvrzu jí, že 90 % lidí nekonzumuje minimální doporučené množství (500 g) zeleniny a ovoce za den. Děti ve věku 4–10 let by měly jíst 400 g zeleniny a ovoce denně, 90 % dětí však tohoto doporučeného množství nedosáhne. Pravděpodobnou příčinou je, že jejich rodiče jsou na tom stejně. Zkrátka a dobře, pro mnoho lidí není jednoduché udržet si životní styl se stravovacími návyky, které by odpovídaly potřebám jejich těl, aniž by užívali potravinové doplňky, jež jsou pro tento účel určeny.

Doplňky Stravy doporučujeme lidem v určitých zeměpisných oblastech. Někdy záleží i na věku, hladině fyzické aktivity a pohlaví. Pokud zaškrtnete některé z políček v následujícím testu, je vhodné zvážit využívání potravinových doplňků. Pokud zaškrtnete více políček, doporučujeme užívat řadu Wellness by Oriflame pravidelně.


checkbox-option_small.gif Máte nadváhu a rádi byste zhubli? 
checkbox-option_small.gif Jíte většinu dní ve městě, kupujete si často něco malého k zakousnutí nebo sladkosti? 
checkbox-option_small.gif Žijete ve městě (ve znečištěném prostředí) nebo kouříte? 
checkbox-option_small.gif Jste ve středním věku nebo starší? 
checkbox-option_small.gif Tvoří tepelně nebo jinak zpracované jídlo 50 % nebo větší podíl vaší stravy? 

Zaškrtněte políčko, pokud je vaše odpověď ne:
checkbox-option_small.gif Sníte tři hlavní jídla a dvě svačiny denně? 
checkbox-option_small.gif Jste každý den 15 minut na slunci? 
checkbox-option_small.gif Sníte 500–1000 g čerstvé zeleniny a ovoce denně? 
checkbox-option_small.gif Jsou součástí vaší denní stravy oříšky nebo semínka, tmavá listová zelenina nebo ryby? 

Pokud jste zaškrtli jedno nebo více políček, doporučujeme vám zvážit pravidelné užívání potravinových doplňků Wellness by Oriflame. Nezáleží na tom, s čím se musíte potýkat; pokud budete chtít, Oriflame vám pomůže na cestě ke zdravějšímu a vyváženějšími životnímu stylu a stravování.