Vydělejte si peníze dnes a zítra si splňte své sny

Příroda je pro Oriflame rozhodující inspirací již od založení firmy, tedy více než 40 let; ohromující čistá krása švédské přírody je pro naši kosmetiku zcela charakteristickým obrazem.


Chtěli byste si dnes vydělat peníze a zítra splnit své sny? Připojte se k Oriflame! Jako kosmetický poradce Oriflame můžete začít ihned vydělávat peníze a zároveň investovat do své budoucnosti –  Oriflame nabízí dlouhodobou možnost růstu, včetně vzdělávání, které vám pomůže vyrůst jak profesionálně, tak i osobně.

A co to znamená v praxi?

Vypadejte skvěle
Oriflame kombinuje přírodní ingredience s nejnovějšími technologiemi, aby vám dodali výrobky nejvyšší kvality. Oriflame slogan “přírodní švédská kosmetika” zachycuje podstatu Oriflame nabídky - která vám pomáhá zvýraznit vaši přirozenou krásu.

Vydělávejte peníze
Jako kosmetický poradce Oriflame jste svým vlastním pánem – sami se rozhodujete, jak budete pracovat. Stejně jako řada Oriflame poradců můžete z kosmetiky Oriflame vybudovat celé úspěšné podnikání, nebo můžete prodávat výrobky ve svém volném čase a získat vedlejší příjem. Zároveň si můžete kupovat kosmetiku Oriflame pro sebe a svou rodinu za nižší ceny.

Bavte se
Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv cestu, určitě se na ní budete dobře bavit – práce kosmetického poradce Oriflame je velmi atraktivní a zajímavá! Setkáte se se spoustou nových lidí a uděláte si nové přátele. Budete mít řadu příležitostí k cestování a neomezenému osobnímu růstu.
V podnikání Oriflame vítá každého z vás a nízký vstupní poplatek znamená, že se k Oriflame může připojit opravdu kdokoliv. Nebudete muset podstupovat žádné finanční riziko; není nutné investovat do zásob, neexistuje minimální výše objednávky a platbu za objednávku přijímá Oriflame až poté, co je úspěšně doručena k zákazníkovi.

 Připojte se k Oriflame právě teď  
Pokud vás tato možnost zaujala a chcete si dnes vydělat peníze a zítra si splnit své sny, není nic snazšího. Stačí se jen připojit pomocí registračního formuláře Oriflame. Začít je tak jednoduché. Jako nováček budete mít k dispozici zkušeného poradce, které vás bude vést, radit vám a pomáhat. Zároveň máte možnost zúčastnit se programu Úspěšný start, ve kterém získáte další pomůcky pro svou práci.

Těším se, až Vás budu moci přivítat v řadách Oriflame